Terminale Płatnicze

Terminale Płatnicze

Współpracując z dwiema renomowanymi markami z branży bezgotówkowych usług płatniczyh (PayTel oraz Elavon) jesteśmy w stanie zapewnić bardzo atrakcyjne warunki, na których Państwa firma zyska możliwości płatności na różne sposoby, co na pewno odbiję się pozytywnie na klientach 🙂

PayTel oferuje zróżnicowaną i kompleksową ofertę terminali płatniczych, dopasowaną do potrzeb każdego przedsiębiorcy. Klientom z branży handlowej i usługowej oferujemy szeroki wybór innowacyjnych urządzeń. Nasza oferta obejmuje stacjonarne terminale kart płatniczych oraz w pełni mobilne czytniki kart płatniczych, niezbędne w branży kurierskiej czy gastronomi.

Terminale Płatnicze

Dlaczego warto wybrać Elavon?

Zwrot środków na konto już następnego dnia
Dostęp do danych biznesowych z każdego miejsca i o każdej porze
Bezpieczeństwo płatności i wsparcie w zakresie PCI
Wszystkie najpopularniejsze rodzaje płatności
Całodobowe wsparcie i dostęp do informacji online

Terminale Płatnicze

Polski Ład wprowadza wśród przedsiębiorców rewolucję na gruncie podatkowym. Jedną ze zmian, jakie należy wyróżnić, jest wdrożenie obowiązkowych płatności bezgotówkowych w przypadku transakcji z osobami prywatnymi oraz połączenie terminali z kasami online.

Jeżeli nie wiesz, jak powinieneś się za to zabrać, wystarczy jeden telefon by rozwiać wątpliwości i zaproponoać rozwiązanie dopasowane do Twojej branży.

Terminale Płatnicze